Grupa A - Boisko A
Nr
Godzina Drużyna Drużyna Wynik
1 9:00 FA Jarosław - CZUWAJ Przemyśl
2 9:15 RESOVIA BIAŁA Rzeszów - START Borek Stary
3 9:30 FKS STAL Mielec - JEDYNKA 2005 Krasnystaw
4 9:45 GÓRNIK Zabrze - FA Jarosław
5 10:00 CZUWAJ Przemyśl - RESOVIA BIAŁA Rzeszów
6 10:15 START Borek Stary - FKS STAL Mielec
7 10:30 JEDYNKA 2005 Krasnystaw - GÓRNIK Zabrze
8 10:45 FA Jarosław - RESOVIA BIAŁA Rzeszów
9 11:00 CZUWAJ Przemyśl - START Borek Stary
10 11:15 FKS STAL Mielec - GÓRNIK Zabrze
11 11:30 FA Jarosław - JEDYNKA 2005 Krasnystaw
12 11:45 FKS STAL Mielec - CZUWAJ Przemyśl
13 12:00 RESOVIA BIAŁA Rzeszów - GÓRNIK Zabrze
14 12:15 START Borek Stary - JEDYNKA 2005 Krasnystaw
15 12:30 FA Jarosław - FKS STAL Mielec
16 12:45 CZUWAJ Przemyśl - GÓRNIK Zabrze
17 13:00 RESOVIA BIAŁA Rzeszów - JEDYNKA 2005 Krasnystaw
18 13:15 START Borek Stary - GÓRNIK Zabrze
19 13:30 CZUWAJ Przemyśl - JEDYNKA 2005 Krasnystaw
20 13:45 FA Jarosław - START Borek Stary
21 14:00 RESOVIA BIAŁA Rzeszów - FKS STAL Mielec
Grupa B - Boisko B
Nr. Godz. Drużyna Drużyna Wynik
1 9:00 RESOVIA CZERWONA Rzeszów - SP 16Przemyśl
2 9:15 BRATEK Bratkowice - MOSiR Brzozów
3 9:30 F A Rzeszów - MKS TARNOVIA Tarnów
4 9:45 JEDYNKA 2006 KRASNYSTAW - RESOVIA CZERWONA Rzeszów
5 10:00 SP 16Przemyśl - BRATEK Bratkowice
6 10:15 MOSiR Brzozów - F A Rzeszów
7 10:30 MKS TARNOVIA Tarnów - JEDYNKA 2006 KRASNYSTAW
8 10:45 RESOVIA CZERWONA Rzeszów - BRATEK Bratkowice
9 11:00 SP 16Przemyśl - MOSiR Brzozów
10 11:15 F A Rzeszów - JEDYNKA 2006 KRASNYSTAW
11 11:30 RESOVIA CZERWONA Rzeszów - MKS TARNOVIA Tarnów
12 11:45 SP 16Przemyśl - F A Rzeszów
13 12:00 BRATEK Bratkowice - JEDYNKA 2006 KRASNYSTAW
14 12:15 MOSiR Brzozów - MKS TARNOVIA Tarnów
15 12:30 RESOVIA CZERWONA Rzeszów - F A Rzeszów
16 12:45 SP 16Przemyśl - JEDYNKA 2006 KRASNYSTAW
17 13:00 BRATEK Bratkowice - MKS TARNOVIA Tarnów
19 13:30 SP 16Przemyśl - MKS TARNOVIA Tarnów
20 13:45 BRATEK Bratkowice - F A Rzeszów
21 14:00 RESOVIA CZERWONA Rzeszów - MOSiR Brzozów
22 14:15
23 14:45 Półfinał
Boisko A
Mecz o XIII miejsce 7 miejsce Gr A- 7 miejsce Gr B
24 14:45 Półfinał
Boisko B 6 miejsce Gr A - 5 miejsce Gr B :
25 15:00 Półfinał
Boisko A 5 miejsce Gr A - 6 miejsce Gr B :
26 15:00 Półfinał
Boisko B 4 miejsce Gr A - 3 miejsce Gr B :
27 15:15 Półfinał
Boisko A 3 miejsce Gr A - 4 miejsce Gr B :
28 15:15 Półfinał
Boisko B 2 miejsce Gr A - 1 miejsce Gr B :
29 15:30 Półfinał
Boisko A 1 miejsce Gr A - 2 miejsce Gr B :
30 15:45
O XI miejsce
Finał Boisko A Przegrany z meczu 24 - Przegrany z meczu 25 :
31 15:45
O IX miejsce
Finał Boisko B Wygrany z meczu 24 - Wygrany z meczu 25 :
32 16:00
O VII miejsce
Finał Boisko A Przegrany z meczu 26 - Przegrany z meczu 27 :
33 16:00
O V miejsce
Finał Boisko B Wygrany z meczu 26 - Wygrany z meczu 27 :
34 16:15
O III miejsce
Finał Boisko B Przegrany z meczu 28 - Przegrany z meczu 29 :
35 16:15
O I miejsce
Finał Boisko A Wygrany z meczu 28 - Wygrany z meczu 29 :