Srebro Wiktorii Mikrut

Uczennica 4 klasySzkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego ResoviaWiktoria Mikrutuczestniczyła w Finale Ogólnopolskim VI Edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Wiktoria występowała w drużynie Orlik Harasiuki.

W eliminacjach wojewódzkich drużyna nie straciła bramki pewnie wygrywając finał – Wiktoria zanotowała dwa trafienia. Jednak w Warszawie rywalki były już zdecydowanie silniejsze. Zespół Orlika spisywał się jednak bardzo dobrze uzyskując kolejno następujące wyniki: wygrały kolejno 5 meczów i awansowały do ścisłego finału turnieju, w tej fazie rozgrywek Wiktoria zdobyła 2 bramki. W finale zmierzyły się z faworytem całych rozgrywek drużyną Ząbkovii Ząbki. drużyna przegrała 2:3, zdobywając tym samym puchar i srebrne medale za drugie miejsce w Polsce wkategorii dziewcząt młodszych,relacjonuje trener rocznika 2005 Paweł Młynarczyk. Serdecznie GRATULUJEMY WIKTORII !!!

Wiadomości (utwórz nową)